2023.12.23 - Petőfi Sándor Könyvtár által szervezett rajzpályázat Miskolc |
Dombi Odett 2.a 1.hely Hornyák Hanna 2.a 2.hely | városi | név mellett a helyezés | |
2024.01.12. - Bolyai Természettudományos Csapatverseny Miskolc |
Bartók Hunor 3.a Nagy Zsófia 3.b Jálics Viola 3.b | megyei | 1. helyezés | Felkészítő: Péliné Skarbik Andrea |
2023.10.10. - Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Miskolc |
Udvary Erna 4.b Pásztor Dominik 4.b Győrfi szófia 4.b Rémiás Gergely 4.b | megyei | 1. helyezés | Felkészítő: Kissné Simon Blanka |
2023.11.13. - Regionális angol országismereti és társalgási csapatverseny Miskolc |
Ntanika Kasszandra 7.a Rácz Lilla Bella 7.a Vas Laura 7.a | körzeti | 4. és 5. helyezés | Felkészítő: Somoskői Katalin és Rőczei Enikő |
2023.11.13. - Regionális angol országismereti és társalgási csapatverseny Miskolc |
Dömötör Virág 8.a Dóka Emma 8.a Ferenczi Zita 8.a | körzeti | 4. és 5. helyezés | Felkészítő: Somoskői Katalin és Rőczei Enikő |
2023.11.15. - Regionális angol országismereti és társalgási csapatverseny Miskolc |
Kocsis Boldizsár 7.b Kovács Zoltán 7.b Viltskó Gábor 7.a | körzeti | 3. helyezés | Felkészítő: Somoskői Katalin és Rőczei Enikő |
2023.11.15. - Regionális angol országismereti és társalgási csapatverseny Miskolc |
Kovács Máté 8.b Madarász Balázs 8.a Varga Millán 8.b | körzeti | 1. helyezés | Felkészítő: Somoskői Katalin és Rőczei Enikő |
2023.10.19. - II:Rákóczi Ferenc könyvtár által szervezett 1956-os forradalom emlékére versmondó verseny Miskolc |
Kapás Áron 7.a | városi | 3. helyezés | Felkészítő: Karlakiné Balogh Edina |
MiskolcHalász Kristóf 3.a | házi | 2. helyezés | Felkészítő: Juhász Nóra |
MiskolcHalász Kristóf 3.a | körzeti | 2. helyezés | Felkészítő: Juhász Nóra |
2023.április - Szabó Lőricz megyei versmondó verseny Miskolc |
Halász Kristóf 3.a | megyei | 3. helyezés | Felkészítő: Juhász Nóra |
Horváth Viktória 5.b | megyei | 15. helyezés | Felkészítő: Sándorné Lakatos Ágnes |
Ebaugh Ádém 5.a | megyei | 10. helyezés | Felkészítő: Sándorné Lakatos Ágnes |
Bartók Vendel 5.b | megyei | 7. helyezés | Felkészítő: Sándorné Lakatos Ágnes |
2023.03.16. - Kenguru megyei matematika verseny Miskolc |
Vozárik- Illés - Márton 4.a | megyei | 5. helyezés | Felkészítő: Hollóné Dobos Rita |
2023.03.16. - Kenguru megyei matematika verseny Miskolc |
Kovács Belián 2.a | megyei | 6.hely helyezés | Felkészítő: Gombosné Horváth Éva |
2023.03.16. - Kenguru megyei matematika verseny Miskolc |
Horváth Viktória 5.b | megyei | 5.hely helyezés | Felkészítő: Sándorné Lakatos Ágnes |
2023.03.09. - Töprengő városi matematika verseny |
Diószegi Nelli 6.a | városi | 1. helyezés | Felkészítő: Sándorné Lakatos Ágnes |
2023.03.09. - Töprengő városi matematika verseny |
Horváth Viktória 5.b | városi | 3.hely helyezés | Felkészítő: Sándorné Lakatos Ágnes |
2023.03.14. - Arany tollal-költőszóval helyesírási verseny |
Péli Erik 8.a | megyei | 2. helyezés | Felkészítő: Medvéné Szőllősy Viktória |
2023.03.14. - Arany tollal-költőszóval helyesírási verseny |
Ferenczi Zita Jázmin 7.b | megyei | 4. helyezés | Felkészítő: Medvéné Szőllősy Viktória |
2023.03.14. - Arany tollal-költőszóval helyesírási verseny |
Kaczur Elina | megyei | 5.hely helyezés | Felkészítő: Balogh Edina |
2022.11.23 - Szent Imre Róm.Kat.Isk. és Óvoda rendezte Megyei hittanverseny |
Kerékgyártó Angéla Zobay Mariann Vígh Vivien Vas Laura | megyei | 4. helyezés | Felkészítő: Gyuris Nikoletta |
2022.10.28 - TIREK református hittanverseny |
Madarász Balázs 7.a Gyócsi Róbert 7.a Nagy Levente 7.b | megyei | 3. helyezés | Felkészítő: Svanter Gergő |
2022.10.28 - TIREK református hittanverseny |
Békés Luca Dóka Emma Dömötör Virág Ferenczi Zita Jázmin | megyei | 3. helyezés | Felkészítő: Svanter Gergő |
2022.12.02 - TIREK református hittanverseny |
Gyócsi Anett 3.a Nánási Máté 3.a Babinszki Luca 3.a Békés Bálint 3.a | megyei | 5. helyezés | Felkészítő: Svanter Gergő |
2022.12.02 - TIREK református hittanverseny |
Udvary Erna 3.b Polgár Adél 3.b Vígh Bence 3.b Pászor Dominik 3.b | megyei | 2. helyezés | Felkészítő: Svanter Gergő |
2022.12.02 - TIREK református hittanverseny |
Varga Lili 4.a Hamik Sára 4.a Regős Patrik 4.a Bodó Alíz 4.a | megyei | 1. helyezés | Felkészítő: Svanter Gergő |
2022.11.11 - Bolyai Megyei anyanyelvi csapatverseny |
Varga Lili 4.a Simon Lilla 4.a Tormóc Johanna 4.a Hamik Sára 4.a | megyei | 2. helyezés | Felkészítő: Hollóné Dobos Rita |
2022.10.14 - Bolyai Megyei matematika csapatverseny |
Regős Patrik 4.a Vozárik-Illés Márton 4.a Scholtz Noel 4.a Kaczur Dominik 4.a | megyei | 21. helyezés | Felkészítő: Hollóné Dobos Rita |
2022.10.14 - Bolyai Megyei matematika csapatverseny |
Varga Lili 4.a Zobay Klára 4.a Hamik Sára 4.a Simon Csenge 4.a | megyei | 10. helyezés | Felkészítő: Hollóné Dobos Rita |
2022.10.18 - Városi Versmondó verseny |
Gombos Judit 8.b | városi | 3. helyezés | Felkészítő: Medvéné Szöllősy Viktória |
2022.10.26 - Diósgyőri Gimnáziumban megrendezett játékos tantárgyi vetélkedő |
Bugil Máté 8.b Schadt Milán 8.b Péli Erik 8.a Sivák Benjamin 8.b | városi | 1.hely helyezés | |
2022.11.04 - Baross gábor 2 fordulós idegen nyelvi verseny a fordítás világnapja alkalmából |
Töreczki Barnabás 7.b Ebaugh Zsombor 7.b | megyei | bejutottak a 2. fordulóba helyezés | Felkészítő: Somoskői Katalin és Rőczei Enikő |
2022.11.04 - Baross Gábor 2 fordulós idegen nyelvi verseny a fordítás világnapja alkalmából |
Veres-Szava Boglárka 7.b Török Panna 7.b | megyei | bejutottak a 2. fordulóba helyezés | Felkészítő: Somoskői Katalin és Rőczei Enikő |
20122.11.04 - Baross Gábor 2 fordulós idegen nyelvi verseny a fordítás világnapja alkalmából |
Madarász Balázs 7.a Nagy Levente 7.b Varga Milán 7.b | megyei | 3. helyezés | Felkészítő: Somoskői Katalin és Rőczei Enikő |
2021.02. - Megyei történelmi verseny |
Török Borbála 8.a 4.helyezés Zobay Tamás 8.b. 5.helyezés Gyurcsák Levente 8.b. 6.helyezés Kádás olivér 8.a. 7.helyezés Kovács Konstantin 8.b. 10.helyezés | megyei | a név mellett a helyezés helyezés | Felkészítő: Vodila Józsefné |
2022.03.10 - Teleki Pál Földrajz tanulmányi verseny |
Holló Petra 8.a | városi | | Felkészítő: Soós Zoltán |
2022.03.09 - Teleki Pál Földrajz tanulmányi verseny |
Török Borbála 8.a | városi | | Felkészítő: Soós Zoltán |
2022.03.08 - Teleki Pál Földrajz tanulmányi verseny |
Zobay Tamás 8.b | megyei | | Felkészítő: Soós Zoltán |
2022.04.22. - Kaán Károly Természet- és Környezetvédelemi tanulmányi verseny |
Zobay Mariann 6.a | megyei | 3. helyezés | Felkészítő: Soós Zoltán |
2022.04.22. - Kaán Károly Természet- és Környezetvédelemi tanulmányi verseny |
Madarász Balázs 6.a | megyei | 6. helyezés | Felkészítő: Soós Zoltán |
2022.04.22. - Kaán Károly Természet- és Környezetvédelemi tanulmányi verseny |
Békés Luca 6.a | megyei | 8. helyezés | Felkészítő: Soós Zoltán |
2022.02.08. - Safer Internet Day csapatverseny |
Kelem Kamilla 8.a Kiss Emma Gréta 8.a Török Borbála 8.a | városi | 3. helyezés | Felkészítő: Forgács Tamás |
2022.02.08. - Safer Internet Day csapatverseny |
Bajda Benjámin 7.a Kis-Kővágó-Kristóf 7.a Lóczi Kristóf 7.a | városi | 1. helyezés | Felkészítő: Forgács Tamás |
2022.03.07 - Zrínyi Ilona Megyei Matematikaverseny |
Zobay Tamás 8.b (15.hely) Török Borbála 8.a (39.hely) | megyei | a név mellett helyezés | Felkészítő: Sándorné Lakatos Ágnes |
2022.03.07 - Zrínyi Ilona Megyei Matematikaverseny |
Jacsó Dávid 6.b (27.hely) Dobszai Bendegúz 6.b (33.hely) Jacsó Zalán 6.b (42.hely) | megyei | név mellett helyezés | Felkészítő: Zsova Anita |
2022.03.07 - Zrínyi Ilona Megyei Matematikaverseny |
Ebaugh Ádám 4.a | megyei | 38. helyezés | Felkészítő: Kiss István |
2022.03.07 - Zrínyi Ilona Megyei Matematikaverseny |
Horváth Viktória 4.b ( 22.hely) Tóth Nimród 4.b ( 29.hely) Bartók Vendel 4.b (36.hely) | megyei | név mellett a helyezés | Felkészítő: Péliné Skarbik Andrea |
2022.03.07. - Zrínyi Ilona Megyei Matematikaverseny |
Varga Lili 3.a | megyei | 8. helyezés | Felkészítő: Hollóné Dobos Rita |
2022.03.07 - Zrínyi Ilona Megyei Matematikaverseny |
Barta Dániel 2.a | megyei | 31. helyezés | Felkészítő: Juhász Nóra |
2022.03.10 - Töprengő városi matematikaverseny |
Zobay Tamás 8.b | városi | 2. helyezés | Felkészítő: Sándorné Lakatos Ágnes |
2022.03.10 - Töprengő városi matematikaverseny |
Jacsó Zalán 6.b | városi | 3. helyezés | Felkészítő: Zsova Anita |
2022.03.10 - Töprengő városi matematikaverseny |
Regős Patrik 3.a | városi | 3. helyezés | Felkészítő: Hollóné Dobos Rita |
2022.04.20 - Biblia- a világ legolvasottabb könyve projektverseny- csoportos |
Kocsis Boldizsár 5.b Henyecz Levente 5.b Kovács Zoltán 5.b Árgyel Kende Simon 5.b
| országos | 12. helyezés | Felkészítő: Marosi Balázs atya |
2022.04.20 - Biblia- a világ legolvasottabb könyve projektverseny- csoportos |
Baróczi Hanna 4.b Merkel Blanka 4.b Rémiás Anna Júlia 4.b Török Rozália 4.b | országos | 4. helyezés | Felkészítő: Gyuris Nikoletta |
2022.04.20 - Biblia- a világ legolvasottabb könyve projektverseny- csoportos |
Fehértói Róza 3.a Kaczur Dominik 3.a Nics Nicole 3.a Zobay Klára Rita 3.a | országos | 3. helyezés | Felkészítő: Gyuris Nikoletta |
2022.február - Bolyai Természettudományi csapatverseny Hunnia-észak régió |
Baróczi Hanna 4.b Török Rozália 4.b Vanyó Gergő 4.b | megyei | 11. helyezés | Felkészítő: Péliné Skarbik Andrea |
2022.február - Bolyai Természettudományi csapatverseny Hunnia-észak régió |
Bartók Vendel 4.b Horváth Viktória 4.b Merkel Blanka 4.b Tóth Nimród 4.b
| megyei | 5. helyezés | Felkészítő: Péliné Skarbik Andrea |
2022.február - Bolyai Természettudományi csapatverseny Hunnia-észak régió |
Kiss Szonja 3.a Simon Csenge 3.a Varga Lili 3.a Vozárik I. Márton 3.a | megyei | 6. helyezés | Felkészítő: Péliné Skarbik Andrea |
2022.április - Tollbamondás toll nélkül |
Horváth Viktória 4.b | országos | 1. helyezés | Felkészítő: Péliné Skarbik Andrea |
2022.március - Töprengő városi matematikaverseny |
Horváth Viktória 4.b | városi | 2. helyezés | Felkészítő: Péliné Skarbik Andrea |
2022.március - Töprengő városi matematikaverseny |
Barta Dániel 2.a | városi | 4. helyezés | Felkészítő: Juhász Nóra |
2022.01.13. - Diósgyőri Gimn.magyar nyelvhasználati versenye-6.évf. |
Kocsis Boglárka- 1.helyezés Jacsó Zalán- 2.helyezés Színai-Katona-Bora- 4.helyezés Békés Luca- 5.helyezés Dobszai Bendegúz- 7.helyezés | városi | a név mellett a helyezés | Felkészítő: Medvéné Szöllősy Viktória |
2021.12.03. - Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny |
Varga Lili 3.a Tarnóc Johanna 3.a Virág Máté 3.a Simon Lilla 3.a | országos | 11. helyezés | Felkészítő: Hollóné Dobos Rita |
2021.11.12. - Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny |
Varga Lili 3.a Tarnóc Johanna 3.a Virág Máté 3.a Simon Lilla 3.a | megyei | 1. helyezés | Felkészítő: Hollóné Dobos Rita |
2021.11.25. - Gárdonyi Prózamondó verseny |
Balogh Imola 7.a Peppel Nataniel Konor 7.a | megyei | részt vett helyezés | Felkészítő: Medvéné Szöllősy Viktória |
2021.11.25. - Gárdonyi Prózamondó verseny |
Török Panna 6.b | megyei | 3. helyezés | Felkészítő: Medvéné Szöllősy Viktória |
2021.11.25. - Gárdonyi Prózamondó verseny |
Nyíri Dalma 4.b | megyei | 1. helyezés | Felkészítő: Péliné Skarbik Andrea |
2021.11.25. - Gárdonyi Prózamondó verseny |
Halász Kristóf 2.a | megyei | részt vett helyezés | Felkészítő: Juhász Nóra |
2021.11.02. - IV. Dr.Gárdus János Angol nyelvi verseny |
Holló Petra 8.a 6.helyezés Simon Gábor 8.a 7.helyezés | városi | a név mellett található a helyezés | Felkészítő: Rőczei Enikő |
2021.11.02. - IV. Dr.Gárdus János Angol nyelvi verseny |
Jóna Máté 8.b | városi | 3. helyezés | Felkészítő: Somoskői Katalin |
2021.10.20. - Szavalóverseny 56 tiszteletére |
Vinnai Dániel 8.a | városi | részt vett helyezés | Felkészítő: Karlakiné Balog Edina |
2021.10.20. - Szavalóverseny 56 tiszteletére |
Péli Erik 7.a | városi | részt vett helyezés | Felkészítő: Medvéné Szöllősy Viktória |
2021.10.20. - Szavalóverseny 56 tiszteletére |
Gombos Judit 7.b | városi | 1. helyezés | Felkészítő: Medvéné Szöllősy Viktória |
2021.09.01. - Spelling Bee angol verseny Miskolc |
Jóna Máté | városi | 4. helyezés | Felkészítő: Somoskői Katalin |
2021.09.01 - Spelling Bee angol verseny Miskolc |
Simon Gábor 8.a | városi | 1. helyezés | Felkészítő: Rőczei Enikő |
2020.02.17. - Megyei angol nyelvi orsz.ismereti csapatverseny Bulgárföldi Ált.Isk. Miskolc |
Dobszai Bendegúz 4.b (1.hely) Jacsó Dávid 4.b (1.hely) Jacsó Zalán 4.b (1.hely) Dósa Áron 4.b (3.hely) Nagy Levente 4.b (3.hely) Pléh Botond 4.b (3.hely) Heffner Tünde 4.a (2.hely) Galajda Tímea 4.a (2.hely) Madarász Balázs 4.a (2.hely) Ferenci Zita 4.b (részt vett) Szinai-Katona Bora 4.b (részt vett) Varga Milán 4.b (részt vett)
| megyei | A név mellett a helyezés | Felkészítő: Kovácsné V.M, Somoskői Katalin |
2019. december - MM publication: on-lion egyéni verseny On-line |
Kádas Olivér | országos | 14. hely helyezés | Felkészítő: Rőczei Enikő |
2019. december - Diósgyőr Gimnázium Magyar Nyelvhasználati Verseny - városi Miskolc |
Kádas Olivér 2. hely Török Borbála 3. hely
| városi | A név mellett a helyezés | Felkészítő: Medvéné Szöllősy Viktória |
2019. december - Pattantyús Matematika verseny Miskolc |
Farkas Roland 8. a | városi | 1. helyezés helyezés | Felkészítő: Zsova Anita |
2019. december 6. - Mesék a Mikulásnak mesemondó veseny Miskolc |
Ebaugh Ádám 2.a (különdíj) Nyíri Dalma 2.b,Rácz Lilla 3.a . Zobay Mariann 4.a, Dósa Áron 4.b, Varga Milán 4.b, Ebaugh Zsombor 4.b,Boronkai Blanka | városi | részt vett helyezés | Felkészítő: Kiss IStván, Kissné S. Blanka, Juhász Nóra,Gombosné H.Éva,Asztalosné H. Éva,Péliné S. Andrea |
2019. november 28. - Gárdonyi Géza prózamondó verseny Miskolc |
Dömötör Virág 4.a Bodó Bernadett 3.a Nyíri Dalma 2.b. | megyei | részt vett helyezés | Felkészítő: Juhász Nóra, Gombosné H. Éva, Péliné S.Andrea. |
2019. november 12. - Görög Katolikus Általános Iskola- Hon és népismeretei verseny Miskolc |
Cseke Kira Várnai Viktória Polovits Angelika | városi | 10. hely helyezés | Felkészítő: Szabó Judit Ágnes |
2019. november - Gárdus János városi angol verseny Miskolc |
Vinnai Bence 15. hely Ablonczy Levente 16. hely Kovács Blanka 27. hely Tóth Martin 29. hely Kévés Milán 38. hely Rőczei Krisztián 41. hely
| városi | A név mellett a helyezés | Felkészítő: Rőczei Enikő |
2019. november 14. - Görögkatolikus Ált. Iskola Trianon szavalóversenye Görögkatolikus Ált. Iskola |
Gombos Judit | körzeti | részt vett helyezés | Felkészítő: Medvéné Szöllősy Viktória |
2019. október 14. - Városi Szavalóverseny 1956 tiszteletére Miskolc |
Ablonczy Levente I. hely Szekeres Adrienn II. hely
| városi | A név mellett a helyezés | Felkészítő: Medvéné Szöllősy V, Karlaki Edina |
2019. november 19. - Angol nyelvi verseny Eger |
Kis Kővágó Balázs Rőczei Krisztián Heffner Ákos
| megyei | 2. helyezés helyezés | Felkészítő: Rőczei Enikő. Kovácsné V.M |
2019. november 19. - "Jézus az élet kenyere" című egyházmegyei hittanverseny Eger |
Balázs Fanni 7.a Kis Nóra 7.a Hankó Leila 7.a Lóska Dorina 7.a
| megyei | 5. helyezés helyezés | Felkészítő: Gyuris Nikoletta |
2019. október 9 - A 26. Veczán Pál Egyházzenei Kórustalálkozó Miskolc |
Bari Alexandra 3.a Rácz Lilla Bella 3.a Vas Laura 3.a Bertók Olívia 3.b Tátrai Flóra 3.b Galajda Tímea 4.a Szinai-Katona Bora 4.b
| városi | arany minősítés helyezés | Felkészítő: Gyuris Nikoletta |
2018. november 20. - Egyházi iskolák hittanversenye Miskolc |
Lihi Krisztina 5.a Molnár Liliána 5.a Molnár Martina 5.a Török Borbála 5.a
| megyei | 1. helyezés | Felkészítő: Gyuris Nikoletta |
2018. október 25. - Szentírás-felolvasó verseny Miskolc |
Lihi Krisztina 5.a Lippai Erika 5.b Jakab Zoé 6.b
| megyei | Részt vett helyezés | Felkészítő: Gyuris Nikoletta |
2018. november 20. - Szövegértő angol verseny Miskolc |
Heffner Ákos 5.b Kocsis Gergely 5.b Simon Gábor 5.a Kádas Olivér 5.a
| városi | Részt vett helyezés | Felkészítő: Somoskői Katalin |
2018. november 19. - Dr. Gárdus János városi angol nyelvi verseny Miskolc |
Riczu Marcell 8.b - 4. hely (Szigeti Zoltánné) Ablonczy Levente 7.a - részt vett (Rőczei Enikő) Ablonczy Attila 7.a - részt vett (Rőczei Enikő) Kovács Blanka 7.a - részt vett (Rőczei Enikő) Nagy Bence 7.a - részt vett (Rőczei Enikő) Madarász Máté 8.a - részt vett (Kovácsné Várhegyi Mónika) Nyilasi Zsanett - részt vett (Kovácsné Várhegyi Mónika) Holló Laura 8.a - részt vett (Kovácsné Várhegyi Mónika) Szuromi Réka 8.a - részt vett (Kovácsné Várhegyi Mónika)
| városi | A név mellett található a felkészítő és a helyezés | Felkészítő: Szigeti Zoltánné, Rőczei Enikő, Kovácsné Várhegyi Mónika |
2018. november 21. - Gárdonyi prózamondó városi verseny Miskolc |
Radics Kitti | városi | Részt vett. helyezés | |
2018. november 8. - Családregények... Miskolc |
A 8.b osztály | megyei | különdíj helyezés | Felkészítő: Balog Szilveszter és Kiss Viktória |
2018. október 27. - Városjáró vetélkedő Miskolc |
Dóka Dávid 8.b Hankó Evelin 8.b Havril Petra 8.b Karlaki Zsombor 8.b Riczu Marcell 8.b
| városi | 3. helyezés | Felkészítő: Kiss Viktória és Karlakiné Balogh Edina |
2018. október 27. - Városjáró vetélkedő Miskolc |
Holló Laura 8.a Kovács Csaba 8.a Polják János 8.a Szucskó Martin 8.a Zámborszky Laura 8.a
| városi | Részt vett. helyezés | Felkészítő: Kiss Viktória és Dobos Rita |
2018. október 27. - Városjáró vetélkedő Miskolc |
Bánki Cseke 7.b Hubert Melinda 7.b Orosz Kitti 7.b Szabó Anna 7.b Szucskó Lili 7.b
| városi | Részt vett. helyezés | Felkészítő: Kiss Viktória és Kormány Ildikó |
2018. október - Az én könyvtárbuszom (rajzverseny) Miskolc |
Török Hanga 4.a | megyei | Díjazott helyezés | Felkészítő: Barnáné Juhász Ildikó |
2018. október 07. - Olvasók királya Miskolc Megyei Könyvtár |
Gombos Judit 4.b Rogosz Dalma 4.b Szőnyi Lara 4.b Ferenci Dia 4.a Scholtz Gréta 4.a Tóth Dorottya Mária 4.a
| megyei | Részt vett. helyezés | Felkészítő: Kiss Viktória |
2018. szeptember - Olvasni jó ! Szövegértő verseny Miskolc |
Virág Aira 3.a | városi | Elismerő helyezés | |
2018. október 4. - Az állatok világnapja Miskolc |
Tóth Panna 7.a Fejér Ákos 7.a Iván Cecília 7.a Ablonczy Levente 7.a Madarász Máté 8.a 2018. október 4. | városi | 5. helyezés | Felkészítő: Kormány Ildikó |
2018. május - Teki-totó Debrecen |
Kocsis Boglárka (2.a) | országos | Arany minősítő helyezés | Felkészítő: Juhász Nóra |
2018. május - Angol Nyelvi Kommunikációs Verseny Miskolc |
Nagy Martin 5.b | városi | 3. helyezés | Felkészítő: Kovácsné Várhegyi Mónika |
2018. április 28. - "Harmatcsepp" Katolikus Iskolák Levelező Versenye Budapest |
Dömötör Virág 2.a (nyelvtan) - Juhász Nóra Simon Csilla 2.a (nyelvtan) - Juhász Nóra Jacsó Dávid 2.b (hittan) - Péliné Skarbik Andrea Jacsó Zoltán 2.b (hittan) - Gyuris Nikoletta | országos | | Felkészítő: A név mellett található a tantárgy és a felkészítő |
2018. április 23. - Kaffka Öko- csapat- verseny Miskolc |
Török Hanga (3.a) Török Bori (4.a) Sivák Benjamin (3.b) Orosz Patrik (4.b) | városi | 5. helyezés | Felkészítő: Malejkóné |
2018. április 18. - Kaffka Margit Városi Matematika Verseny Miskolc |
Nagy Martin 5.b - 1. hely (Sándorné Lakatos Ágnes) Farkas Roland 6.a - 3. hely (Zsova Anita) Vinnai Bence 6.b - 5. hely (Zsova Anita) | városi | A név mellett található a felkészítő és a helyezés | |
2018.04.11. - Házi Versmondó Verseny Iskolai Könyvtár |
7.-8. évfolyam
Ladányi Gergő 8.b - I.hely Karlaki Zsombor 7.b - II.hely Izsépi Laura 8.a - III.hely
5.-6.évfolyam
Szekeres Adrienn 6.b - I.hely Plaszkó Petra 6.a - II. hely Rőczei Krisztián 5.b - III. hely
4. osztályosok:
Orosz Patrik - 1.hely Gál Martin - 2.hely
3. osztályosok:
Tóth Dorottya - 1.hely Gombos Judit - 2. hely Plaszkó Péter - 3.hely
2. osztályosok:
Ferenczi Zita - 1.hely Dömötör Virág - 2.hely Jacsó Dávid - 3.hely | házi | A név mellett található a helyezés | |
2018.04.04. - Harmatcsepp Tanulmányi Verseny |
Jacsó Dávid (2.b) Jacsó Zalán (2.b) Simon Csilla (2.a) Dömötör Virág (2.a) Skotnyár Laura Flóra (2.a) | megyei | Országos döntőbe jutottak - helyezés | Felkészítő: Péliné Skrabik Andrea, Juhász Nóra |
2018.03.25. - Országos Úszó Diákolimpia Hódmezővásárhely |
Simon Csilla 2.a (50m hát) | országos | 15. helyezés | |
2018.03.20. - "Tündérolvasók" országos szövegértési verseny Levelezős verseny (153 csapat részvételével) |
Szabó Anna Kapitány Laura Kudlák Anna | országos | 14. helyezés | Felkészítő: Kiss Viktória |
2018.03.07. - Zrínyi Ilona Megyei Matematika Verseny Sajószentpéter |
Farkas Roland 6.a | megyei | 5. helyezés | Felkészítő: Zsova Anita |
2018.03.08. - Megyei helyesírási verseny Arany János Általános Iskola |
Kuty Botond Pásztor Dalma Tuza Teodóra | megyei | 4. helyezés | Felkészítő: Medvéné Szöllősy Viktória |
2018. február - Műfordító Házi verseny |
Plaszkó Petra | házi | 1. helyezés | Felkészítő: Medvéné Szöllősy Viktória |
2018.01.15. - Magyar Verseny Diósgyőri Gimnázium (Miskolc) |
Kapitány Laura (6.b) | városi | 3. helyezés | Felkészítő: Medvéné Szöllősy Viktória |
2018.02.22. - Fazekas Városi Matematika Verseny Miskolc |
Farkas Roland 6.a | városi | 3. helyezés | Felkészítő: Zsova Anita |
2018.01.15. - Diósgyőri Gimnázium Magyar Nyelvi Tehetségkutató Versenye (6.évfolyam) |
Szekeres Adrienn 6.b Tóth Panna 6.a Plaszkó Petra 6.a Iván Cecília 6.a Bodrári Viki 6.a | városi | Kiemelkedő helyezés | Felkészítő: Medvéné Szöllősy Viktória |
2017.12.06. - Kazinczy Karácsonyi Megyei Verseny Miskolc |
Nagy Martin (5.b) Rőczei Krisztián (5.b) Kis Kővágó Balázs (6.a) Kovács Blanka (6.a) | megyei | 5. helyezés | |
2017.11.27 - Területi Megyei Hittanverseny Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola |
Nyakas Laura 5.a Virág Réka 5.a Kis-Kővágó Balázs 6.a Tóth Panna 6.a | megyei | 2. helyezés | Felkészítő: Gyuris Nikoletta |
2017.10.25. - Szavalóverseny Miskolci Görög Katolikus Általános Iskola |
Izsépi Laura 8.a | megyei | Különdíj helyezés | Felkészítő: Medvéné Szöllősy Viktória |
2017.11.21. - Brit szigetek védőszentjei Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola |
Madarász Máté 7.a Izsépi Laura 8.a Plaszkó Petra 6.a | megyei | 3. helyezés | Felkészítő: Tóth Péterné Rőczei Enikő |
2017.10.25. - Görög Katolikus Általános Iskola szavaló versenye Miskolc |
Izsépi Laura 8.a
| megyei | Különdíj helyezés | Felkészítő: Medvéné Szöllősy Viktória |
2017.11.14 - Angol verseny Fráter György Katolikus Gimnázium |
Kókai Kevin 8.a | városi | 1 helyezés | Felkészítő: Rőczei Enikő |
2017. május 18. - MM Publication Olvasóversenye |
Kókai Kevin 7.a | országos | 3. helyezés | Felkészítő: Rőczei Enikő |
2017. május 18. - Miskolci séta - a város napja alkalmából rendezett rajzpályázat |
Kapitány Laura 5.b | városi | 3. helyezés | Felkészítő: Barnáné Juhász Ildikó |
2017. május 18. - Miskolci séta - a város napja alkalmából rendezett rajzpályázat |
Barabás Panna Rebeka 8.a | városi | 1. helyezés | Felkészítő: Barnáné Juhász Ildikó |
2017. április 24. - Városi angol verseny Szilágyi Dezső Kéttannyelvű Általános Iskola |
Péli Panna Petra 8.b | városi | 11. helyezés | Felkészítő: Rőczei Enikő |
2017. április 24. - Városi angol verseny Szilágyi Dezső Kéttannyelvű Általános Iskola |
Nagy Balázs 8.a | városi | 6. helyezés | Felkészítő: Rőczei Enikő |
2017. április 24. - Városi angol verseny Szilágyi Dezső Kéttannyelvű Általános Iskola |
Kókai Kevin 7.a | városi | 5. helyezés | Felkészítő: Rőczei Enikő |
2017. április 17. - Matematika verseny |
Farkas Roland 5.a | városi | 2. helyezés | Felkészítő: Sándorné Lakatos Ágnes |
2017. március 16. - "Tündérolvasók" szövegértő csapatverseny |
Szabó Anna 5.b Madarász Máté 6.a Virág Dávid 6.a | körzeti | r.v. helyezés | Felkészítő: Kiss Viktória |
2017. január 20. - "Olvasni jó" szövegértő pályázat |
Szuromi Réka 6.a Góré Boglárka 4.a Lihi Krisztina 3.a Borsody Bálint 3.b | országos | r.v. helyezés | Felkészítő: Kiss Viktória |
2017. január 20. - "Olvasni jó" szövegértő pályázat |
Jacsó Zalán 1.b Jacsó Dávid 1.b Saláta Zsófia 3.a Ujvári Rózsa 4.a | országos | könyvjutalom helyezés | Felkészítő: Kiss Viktória |
2017. február 14. - 7-8. osztályosok történelem versenye Miskolc |
Vercsik Roland 7.a Nagy Bence 7.b | megyei | 18. és 26. helyezés | Felkészítő: Szabó Judit Ágnes |
2017. február 17. - Zrínyi Ilona Matematika Verseny Miskolc |
Nagy Martin 4.b | megyei | 7. helyezés | Felkészítő: Szabó Józsefné |
2017. március 24. - Meteorológiai verseny Miskolc |
Czidor Imre 4.a Saláta Zsófia 4.a Nagy Martin 4.b Kígyósi Ádám 3.a | városi | 1. helyezés | Felkészítő: Deme Attiláné, Szabó Józsefné, Gombosné Horváth Éva |
2017. március 24. - Meteorológiai verseny Miskolc |
Góré Boglárka 4.a Radics Kitti 4.a Lihi Krisztina 3.a Mikesz Anna 3.a | városi | 5. helyezés | Felkészítő: Deme Attiláné, Gombosné Horváth Éva |
2017. február 17 - Zrínyi Ilona Matematika Verseny |
Farkas Roland 5.a | megyei | 18. helyezés | Felkészítő: Sándorné Lakatos Ágnes |
2017. március 11. - Bolyai Természettudományi Csapatverseny Budapest |
Virág Réka 4.a Pocsai Gergő 4.a Góré Boglárka 4.a Czibor Imre 4.a | országos | 10. helyezés | Felkészítő: Deme Attiláné |
2017. február 17. - Zrínyi Ilona Matematika Verseny |
Nagy Martin 4.b | megyei | 7. helyezés | Felkészítő: Szabó Józsefné |
2017. február 10. - Bolyai Természettudományi Csapatverseny Miskolc |
Virág Réka 4.a Pocsai Gergő 4.a Góré Boglárka 4.a Czidor Imre 4.a
| megyei | 1. helyezés | Felkészítő: Deme Attiláné |
2016. december 9. - Avastetői Általános Iskola és AMI Miskolc |
Nagy Martin 4.b | városi | III. helyezés | Felkészítő: Szabó Józsefné |
2016. december 9. - Avastetői Általános Iskola és AMI Miskolc |
Üveges Virgil 8.a | városi | I. helyezés | Felkészítő: Balog Szilveszter |
2016. november 25. - Szirmai Református Általános Iskola angol nyelvi agymozgató csapatversenye Miskolc |
Pataki Marcell 7.b Péli Panna 8.b Lovrity Szabolcs 8.b
| városi | 7. helyezés | Felkészítő: Rőczei Enikő Tóth Péternné, Kovácsné Várhegyi Mónika, |
2016. november 25. - Szirmai Református Általános Iskola angol nyelvi agymozgató csapatversenye Miskolc |
Iván Cecília 5.a Szucskó Martin 6.b Kovács Csaba 6.a
| városi | 9. helyezés | Felkészítő: Rőczei Enikő Tóth Péternné, Kovácsné Várhegyi Mónika, |
2016. november 25. - Szirmai Református Általános Iskola angol nyelvi agymozgató csapatversenye Miskolc |
Kelemen Kamilla 3.a Farkas Dávid 3.b Rőczei Krisztián 4.b Nagy Martin 4.b
| városi | II. helyezés | Felkészítő: Rőczei Enikő Tóth Péternné, Kovácsné Várhegyi Mónika, |
2016. november 22. - Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola angol nyelvi versenye sport témakörben Miskolc |
Kapitány Laura 5.b Ladányi Gergő 7.b Kovács Csaba 6.a Nagy Balázs 8.b
| városi | I. helyezés | Felkészítő: Rőczei Enikő Tóth Péternné, Kovácsné Várhegyi Mónika, |
2016. november 22. - Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola egyházmegyei hittanversenye Miskolc |
Virág Dávid 6.a Virág Nóra 6.a Izsépi Laura 7.a Tóth Bence 7.a
| városi | V. helyezés | Felkészítő: Gyuris Nikoletta |
2016. november 22. - Gárdonyi Géza Általános Iskola prózamondó versenye Miskolc |
Bényei Boglárka 8.b | városi | II. helyezés | Felkészítő: Medvéné Szöllősy Viktória |
2016. november 22. - Gárdonyi Géza Általános Iskola prózamondó versenye Miskolc |
Ferenci Zita 1.b Saláta Zsófia 3.a Szekeres Adrienn 5.b Zámborszki Laura 6.a Barócz Ódri 8.b
| városi | r.v. helyezés | |
2016. november 10. - Tiszaújváros Szent István Katolikus Általános Iskola Szentírás felolvasó versenye Tiszaújváros |
Baróczi Ódri 8.b Iván Cecília 5.a | megyei | II. és V. helyezés | Felkészítő: Gyuris Nikoletta |
2016. október 14. - Bolyai matematikai csapatverseny Miskolc |
Nagy Martin 4.b Pocsai Gergő 4.a Dóka Ádám 4.a Czidor Imre 4.a
| városi | 17. helyezés | Felkészítő: Deme Attiláné, Szabó Józsefné |
2016. október 13. - Arany János Általános Iskola környezetismereti versenye Miskolc |
Czidor Imre 4.a Góré Boglárka 4.a Mikesz Anna 3.b Lihi Krisztina 3.b
| városi | II. helyezés | Felkészítő: Deme Attiláné, Gombosné Horváth Éva |
2016. október 9. - Olvasók királya – a megyei könyvtár pályázata Miskolc |
Lippai Erika 3.b Nyakas Laura 4.a Zombor Hanna 4.a
| városi | jutalom helyezés | Felkészítő: Kiss Viktória |
2016. október 1. - Szeretem Miskolcot - városjáró vetélkedő Miskolc |
Iváncsó Mercédesz 7.a Kovács Boglárka 7.a Baróczi Ódri 7.a Árvai Szandi 8.b Izsépi Laura 7.a
| városi | r.v. helyezés | Felkészítő: Kiss Viktória |
2016. október 1. - Szeretem Miskolcot - városjáró vetélkedő Miskolc |
Holló Laura 6.a Zámborszky László 6.a Virág Dávid 6.a Madarász Máté 6.a Szucskó Martin 6.a
| városi | I. helyezés | Felkészítő: Kiss Viktória |
2016. április 13. - Kommunikációs nap Komlóstetőn Miskolc |
Major Tünde | városi | II. helyezés | Felkészítő: Deme Attiláné |
2016. április 13. - Kommunikációs nap Komlóstetőn Miskolc |
Kókai Kevin 6.a Lovrity Szabolcs 7.b Sziklai Albert 5.b Madarász Máté 5.a Üveges Virgil 7.a | városi | I. III. V. VI. V. helyezés | Felkészítő: Rőczei Enikő Tóth Péterné Szigeti Zoltánné |
2016. március 26. - Meteorológia verseny Erenyői Általános Iskola |
Rőczei Krisztián 3.b Svéda Zalán 3.b Góré Boglárka 3.a Bán Virág Dorina 4.a | városi | IV. helyezés | Felkészítő: Deme Attiláné Juhász Nóra, Szabó Józsefné |
2016. március 26. - Meteorológia verseny Erenyői Általános Iskola |
Czidor Imre 3.a Nagy Martin 3.b Farkas Roland 4.a | városi | II. helyezés | Felkészítő: Deme Attiláné Juhász Nóra, Szabó Józsefné |
2016. március - Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
Farkas Roland 4.a Nagy Martin 3.a Virág Dávid 5.a | megyei | III. XIV. XVIII. helyezés | Felkészítő: Deme Attiláné Szabó Józsefné Zsova Anita |
2016. március - Észpörgető matematika verseny |
Farkas Roland 4.a | városi | II. helyezés | Felkészítő: Deme Attiláné |
2016. március - "Arany-tollal, költőszóval" helyesírási verseny |
Major Tünde 4.a | városi | II. helyezés | Felkészítő: Deme Attiláné |
2016. február 18. - Bolyai Természettudományi Csapatverseny |
Iván Cecília 4.a Farkas Roland 4.a Major Tünde 4.a | körzeti | IV. helyezés | Felkészítő: Deme Attiláné |
2016. február 18. - Bolyai Természettudományi Csapatverseny |
Hotyek Bence 3.b Nagy Martin 3.b Rőczei Krisztián 3.b Svéda Zalán 3.b | körzeti | IV. helyezés | Felkészítő: Szabó Józsefné Deme Attiláné |
2015. november - Pattantyús Matematika Emlékverseny Miskolc |
Major Tünde | városi | 4. helyezés | Felkészítő: Deme Attiláné |
2015. október 20. - Bolyai Matematika Csapatverseny |
Farkas Roland 4.a Kis Kővágó Balázs 4.a Major Tünde 4.a Iván Cecília 4.a | megyei | 14. helyezés | Felkészítő: Deme Attiláné |
2015. szeptember 26. - Szeretem Miskolcot városjáró vetélkedő Miskolc |
Farkas Zsófia 8.b Hodosi Kitti 8.b Jámbor Balázs 8.b Juhász Réka 8.b Szabó Lilliána 8.b | városi | 4. helyezés | Felkészítő: Kiss Viktória |
2015. szeptember - „ Szívem csücske Magyarországon Miskolc |
Ujvári Róza 3. a | városi | különdíj helyezés | |
2015. május 27. - PC Kismester Országos Informatika verseny Kazinczy Ferenc Általános és Magyar- Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola Miskolctapolcai Tagiskolája |
Kláben Szabolcs Bence 8.b Madarász Tamás Győző 8.b Zombor Attila 8.a | országos | 1 helyezés | Felkészítő: Balog Szilveszter, Kassai Katalin |
2014/15. tanév II. félév - Zrínyi Ilona Matematikaverseny |
Farkas Roland Nagy Martin | megyei | 5. 7. helyezés | Felkészítő: Deme Attiláné Hollóné Dobos Rita |
2014/15. tanév I. félév - Pattantyús városi matematika |
Merkel Tamás 6.a | városi | 5. helyezés | Felkészítő: Taba Benőné |
2014/15. tanév I. félév - Angol Országos online verseny |
Szuromi Réka 4.a | országos | 6. helyezés | Felkészítő: Rőczei Enikő |
2014/15. tanév I. félév - Egyházi iskolák angol nyelvi szövegértési versenye |
Péli Panna 6.b Merkel Tamás 6.a Nagy Bence 5.b Madarász Tamás 8.b Kókai Kevin 5.a | városi | 1. 3. 7. 7. 8. helyezés | Felkészítő: Rőczei Enikő Szigeti Zoltánné Rőczei Enikő Tóth Péterné Szigeti Zoltánné |
2014/15. tanév I. félév - Kis Okos Informatikus Megyei verseny |
Madarász Tamás 8.b Kláben Bence 8.b Zombor Attila 8.a | megyei | 4. helyezés | Felkészítő: Kassai Katalin |
2014. II. félév - Fazekas matematika verseny |
Tigyi József 6.a | városi | 2. helyezés | Felkészítő: Zsova Anita |
2014. II. félév - Zrínyi matematika verseny |
Merkel Tamás 5.b | megyei | 12. helyezés | Felkészítő: Taba Benőné |